Tęcza Miłomłyn - Motor Lubawa (0:0) 1:1 (2019-09-23)

23 września rozegrana została 8 kolejka IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej. Piłkarze Motoru Lubawa udali się do Miłomłyna na spotkanie z tamtejszą drużyną Tęczy. Dzisiejszy rywal zgromadził na swoim koncie tylko 6 punktów odnosząc dwa zwycięstwa i zajmuje 12 miejsce w tabeli.

Piłkarze obu drużyn spotkali się podczas przygotowań do sezonu 2 sierpnia br. na Stadionie Łazienkowskim, lepsi byli piłkarze Motoru Lubawa odnosząc zwycięstwo 5:0. Tęcza Miłomłyn to beniaminek IV ligi, ale jak każda drużyna może być groźny na własnym boisku.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowo. W drugiej połowie piłkarze Motoru w 50 minucie zdobywają pierwszą bramkę. Strzelcem jest Arkadiusz Konicz. Gospodarze w drugiej połowie grali w 10 po czerwonej kartce jednego z zawodników. Również obrońca Motoru Łukasz Lewalski za faul otrzymuje czerwoną kartkę i obie drużyny do końca spotkania grają w dziesiątkę.

Niestety w 75 minucie gospodarze wyrównują na 1:1. Pod koniec spotkania Motor ma szansę wyjść na prowadzenie, ale Tęczę ratuje poprzeczka. Spotkanie kończy się remisem 1:1 i podziałem punktów.

30 września br. o godz. 16:00  kolejnym rywalem piłkarzy Motoru będzie Mrągowia Mrągowo. (mz)