Motor Lubawa - Rominta Gołdap 4:1 (2:0) (2018-05-19) przejdź do galerii

Motor Lubawa podejmował na Stadionie Łazienkowskim w dniu dzisiejszym Romintę Gołdap w ramach 25 kolejki. Po ostatnim bezbramkowym remisie w Mrągowie i dobrej grze kibice liczyli, że Motor pokusi się o trzy  punkty z wyżej notowanym rywalem.

W 16 minucie Miłosz Olejniczak zdobywa pierwszą bramkę dla gospodarzy  po składnej akcji jest 1:0. Goście mieli w tym okresie jedną prawie stuprocentowa okazję do wyrównania.

W 38 minucie wracający do formy Adrian Zasuwa zdobywa drugą bramkę dla Motoru i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania dzisiejszej kolejki.

W drugiej części spotkania Motor Lubawa nadal dominował na boisku.  Krótko po wznowieniu  gry  prawą stronę boiska Miłosz  Olejniczak  pięknie dośrodkował na pole bramkowe i  Tomek Śnieżawski był przed szansą zdobycia  gola.  W 56 minucie ten sam zawodnik  zdobywa bramkę, a w 60 minucie Roman Śnieżawski podwyższali kolejno wynik spotkania na 4:0. Piłkarze Motoru mieli jeszcze kilka  dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku.Bardzo bliski zdobycia bramki w tej rundzie był Szymon Modrzewski,który wszedł na  boisko w II połowie.

Rominta Gołdap  honorowego gola zdobyła  w 75' po ładnej akcji całej drużyny i bramce  Michała Mościńskiego.

Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1. Goście kończyli spotkanie w dziesiątkę czerwoną  kartkę otrzymał Radosław  Gulbierz  w  81 minucie .Sędzią głównym spotkania był Mateusz Korneluk asystenci: Krystian Poświata i Michał Płoski (mz)

Motor Lubawa :Sikora (Kasprzycki),Józefowicz,Wodzicki,Burchart,R.Śnieżawski, Gerka,Olejniczak,T.Śnieżawski, Zasuwa,Szulc,Demishev

W drugiej połowie grali także:Malinowski, Margalski , Modrzewski i Sendlewski