Zawody Ogólnopolskie LOK w Dwuboju Obronnym (2018-05-20)

W dniach 16-18 maja 2018r  odbyły się w Pleszewie odbyły się Ogólnopolskie Zawody LOK w Dwuboju Obronnym. W zawodach uczestniczyły najlepsze drużyny z poszczególnych województw naszego kraju.

Zarząd Wojewódzki LOK w Olsztynie w wyniku eliminacji wojewódzkich wytypował do tych zawodów reprezentację Zarządu Powiatu Iławskiego, która wygrała te eliminacje. Byli to uczniowie Szkolnego Koła LOK Zespołu Szkół w Lubawie.  Zawody w Pleszewie odbywały się w trudnych warunkach spowodowanych obfitymi opadami deszczu.

Zawodnicy startowali w trzyosobowych drużynach dziewcząt i chłopców. Zawodnicy uczestniczyli w dwóch konkurencjach:Marszobieg Bojowy i Pojedynek Strzelecki. W klasyfikacji łącznej województw uczniowie ZS Lubawa zajęli 4 miejsce. Trochę szczęścia zabrakło do podium.

Znakomicie spisali się podczas Marszobiegu Bojowego, gdzie drużynowo dziewczęta zajęły 1 miejsce a chłopcy 3 miejsce. Indywidualnie podczas tej konkurencji Ala zajęła 1 miejsce a Natalia była 3. Szymon wśród chłopców zdobył brązowy medal.

Na zdjęciu od lewej: Mateusz Śliwiński, Mateusz Sochacki, Szymon Zawadzki, Śmigielski Krzysztof,
Panie: Magdalena Jarząbek, Natalia Graman, Alicja Piotrowska.