Wycieczka „Grupy Delfinki” i „Grupy Kotki” do Teatru Lalek (2019-11-08) przejdź do galerii

We wtorek 05 listopada 2019r sześciolatki z „Grupy Delfinki” i „Grupy Kotki” z Przedszkoli Niepublicznych „SMERFOLANDIA” i „BAJKOLADNIA” wyruszyły na wycieczkę do Olsztyna.

Dzieci już od rana nie mogły doczekać się gdy wyruszą w podróż. Głównym celem wycieczki była wizyta w Teatrze Lalek gdzie nasi podopieczni obejrzeli spektakl pt. „Tymoteusz i Psiuńcio”. 

To rozśpiewane widowisko, trafiło do wyobraźni wszystkich dzieci i nie pozwoliło na nudę. Historia przesympatycznego misia Tymoteusza i jego nowego przyjaciela pieska Psiuńcia przypadła do gustu wszystkim małym widzom, zwłaszcza, że dla większości przedszkolaków była to pierwsza w życiu wizyta w Tetrze Lalek.

Po spektaklu przedszkolacy udali się do sali zabaw "Fabryka Przygód", gdzie w wesołej atmosferze beztroskiej zabawy w pełni korzystali z ogromnej ilości atrakcji.
Był to niezapomniany wyjazd. Sześciolatki z Grupy Delfinki i Grupy Kotki udowodniły, że potrafią być niezwykle samodzielne, zdyscyplinowane, a jednocześnie bardzo ciekawe świata i otwarte na nowe doświadczenia. Był to niezapomniany wyjazd pełen atrakcji i dobrego humoru.
 
„SMERFOLANDIA” i „BAJKOLADNIA”  

lista postów
przejdź do galerii