WOŚP 2020 w Lubawie. Zebrano na tą chwilę 44354,80 złotych (2020-01-13) przejdź do galerii

W hali OSiR przy Gimnazjum w Lubawie odbył się XXVIII Finał WOŚP. Jako  pierwsi tradycyjnie na ulicach naszego miasta zjawili się kwestujący z puszkami wolontariusze.
12 stycznia od  godz. 16.00  na scenie w hali  OSiR  przy ul. Św. Barbary wystąpił zespół Papugi, zespół taneczny funkcjonujący przy Miejskim Ośrodku Kultury, zespół Ewakuacja ze Szkoły Podstawowej w Lubawie.
Poza tym zaprezentowali się także zapaśnicy lubawskiego Sokoła, kickboxerzy z CSW Champion, zespół rockowy "Bez Kaucji" z Rybna, wystąpili soliści studia wokalnego oraz Miejska Orkiestra  Dęta. Tradycyjnie był kącik dla malucha przygotowany przez Przedszkole Miejskie w Lubawie, kawa, herbata, ciasto które oferowała młodzież.

OSiR zorganizował na lodowisku przy ul.św. Barbary kwestę na rzecz WOŚP. W tym roku do akcji włączył się jak w roku ubiegłym salon fryzjerski Sosnowski Barber Shop. Szef firmy tego dnia od godz. 16.00 do zakończenia akcji miał pełne ręce roboty. 

W przerwach pomiędzy występami odbywała się licytacja fantów m.in: tortów, książek, gadżetów, przekazanych na rzecz WOŚP przez darczyńców, przejazd samochodem Lamborghini, płyta zespołu Dżem z Przystanku Woodstock z 2004 roku została wylicytowana za 500 zł., okulary  firmy Porsche Design za 1000 złotych itd, itd... W tym roku bardzo wysokie kwoty osiągnęło podczas licytacji w hali OSiR.
Padł kolejny rekord. Zebrano na tą chwilę 44354,80 złotych. Przypomnijmy w roku ubiegłym zebrano ponad 33 tys. złotych. (mz)


lista postów
przejdź do galerii