Praca zdalna w Przedszkolach Smerfolandia i Bajkolandia - Efekty są niesamowite (2020-03-17) przejdź do galerii

W związku z zaistniałą sytuacją w Polsce i na świecie, wszystkie przedszkola, szkoły i ośrodki edukacji zawiesiły swoją pracę i czeka nas chwilowa rozłąka. Myśląc o Was i o Waszych dzieciach chcemy nie tracić łączności z naszymi podopiecznymi.

Dlatego też specjalnie dla Rodziców i dla naszych Uczniów codziennie na naszych grupach pojawiają się propozycje zajęć, piosenek, wierszy, zagadek, prac plastycznych, które wraz z dziećmi Rodzice mogą wykonywać w domu. Wszystkie materiały pochodzą z tematów już poznanych przez dzieci a wynikających z podstawy programowej wychowania przedszkolnego i mają na celu utrwalanie poznanych wiadomości i umiejętności.

Są one oczywiście podane w przyjaznej formie dopasowanych do wieku i możliwości rozwojowych poszczególnych grup wiekowych filmików edukacyjnych, wierszyków, piosenek, ilustracji i historyjek obrazkowych przeznaczonych dla dzieci. Zajęcia przygotowane przez nauczycieli naszych przedszkoli tworzą spójną całość i kompleksowo prowadzą Rodziców i Dzieci przez poszczególne zagadnienia.

Efekty zdalnej pracy są niesamowite, a możemy to zobaczyć na zdjęciach, które Rodzice przesyłają do nas, aby podzielić się efektami pracy swoich pociech. Mamy nadzieję ,że mimo tego czasu, który spędzimy osobno będziemy w stałym kontakcie, tym razem troszkę bardziej wirtualnym.

Życzymy Naszym Podopiecznym i ich Rodzicom dobrej zabawy i wielu ciekawych pomysłów na spędzanie czasu w domu. W galerii poniżej możecie oglądać pierwsze efekty pracy zdalnej Naszych Przedszkoli. Dziękujemy Rodzicom za wspaniałą współpracę

materiał: Smerfolandia i Bajkolandia

lista postów
przejdź do galerii