PIERWSZY TYDZIEŃ PRACY ZDALNEJ W BAJKOLANDII (2020-03-23) przejdź do galerii

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wszystkie placówki oświatowe zostały zawieszone na czas panującej obecnie epidemii w naszym kraju. W tym szczególnym czasie Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia prowadzi nauczanie zdalne dla swoich podopiecznych.

Codziennie każdy nauczyciel dostarcza swoim podopiecznym nowe zadania w formie kart pracy, prac plastycznych, wierszy oraz filmików.  Wszystkie te działania mają na celu powtórzenie i utrwalenie umiejętności, które dzieci nabyły już w naszym przedszkolu.

Właśnie do końca dobiegł pierwszy tydzień nauki zdalnej. W tym tygodniu dzieci z najstarszych grup miały za zadanie powtórzenie wcześniej poznanych liter poprzez karty pracy przygotowane przez swoje panie. Starszacy ćwiczyli też swoją sprawność manualną poprzez przeróżne prace plastyczne przedstawiające wiosenne owady – motylka i biedronkę, które wykonały dla nich również ich panie.

Nasze dzielne pięciolatki ćwiczyły ze swoimi rodzicami czytanie globalne, doskonaliły sprawność grafomotoryczną, a na koniec tygodnia razem z panią Anią mogły zaśpiewać piosenkę i wykonać do niej ilustrację.  Z ogromnym zaangażowaniem do swoich zadań podeszli dzieci z grup czteroletnich,
którzy dzięki pomocy swoich rodziców tworzyli ciecz nienewtonowską oraz obchodzili dzień pandy w swoich domach.

Dzieci i rodzice są w stałym kontakcie ze swoimi wychowawcami z przedszkola, codziennie relacjonują efekty swojej pracy ukochanym paniom, ale też dzielą się wiadomościami co robią dodatkowo podczas pobytu w domu z rodzicami i swoim rodzeństwem.

Dziękujemy naszym przedszkolakom i ich rodzicom za zaangażowanie, efekty waszej pracy są wspaniałe. Z niecierpliwością czekamy na nowy tydzień. Ciekawe czym nasze panie i przedszkolacy w nim nas zaskoczą...

Materiał: Bajkolandia

lista postów
przejdź do galerii