Bezpieczne parkowanie z aplikacją SkyCash w Lubawie (2020-05-15)

Mamy przyjemność poinformować, że z dniem 18 maja br. SkyCash udostępni możliwość mobilnego opłacania parkowania we Lubawie przez aplikację. To wygoda i bezpieczeństwo, na które warto sobie pozwolić.

Płatności mobilne są obecnie jedną z rekomendowanych form płatności, ze względu na ich bezpieczeństwo - użytkownicy aplikacji, całej transakcji dokonują w swoim telefonie. Nie ma potrzeby szukania parkomatów ani drobnych, więc dodatkowo użytkownicy aplikacji oszczędzają swój czas. Płacą za parkowanie w aplikacji, użytkownicy nie tylko zyskują wygodę, ale również nie narażają się na kontakt z publicznie dostępną powierzchnią parkomatów.

Usługa pozwala na opłacenie dokładnie takiego czasu parkowania jakiego potrzebujemy dzięki funkcji START-STOP. Do wyboru są również parkowanie Na czas oraz Za określoną kwotę. Opłaty parkingowe są dokładnie takie same, jak przy zakupie papierowych bilecików.

To nie wszystko, bo SkyCash zadbał też o rozrywkę swoich użytkowników. W aplikacji dostępna jest szeroka oferta kodów dostępowych np. do serwisów gamingowych (takich jak Steam, Xbox, PlayStation), serwisów VOD (Netflix, CDA Premium, Player, FilmBox), czy streamingu muzyki (Spotify Premium).
Aplikację można pobrać w sklepach Google Play, AppStore oraz Huawei App Gallery.

Ponadto aplikacja daje możliwość założenia rachunku płatniczego w bardzo prosty sposób i korzystania z szybkich i wygodnych usług finansowych. Natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami, przelewy na dowolny rachunek czy wpłaty i wypłaty gotówki w bankomatach.

SkyCash to uniwersalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nie lubią tracić czasu na skomplikowane formalności lub stanie w kolejkach. Z aplikacji SkyCash korzysta już ponad 2 milionów osób w całej Polsce. Każdy zasługuje na tę wygodę.

Zapraszamy do zapoznania się z większą ilością informacji stronie internetowej: https://www.skycash.com/parkowanie-przez-telefon/

materiał prasowy 

foto: mz i p/sc

lista postów