Zakończenie roku szkolnego w Przedszkolach Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie (2020-06-26) przejdź do galerii

26 czerwca 2020 roku w Przedszkolach Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie odbyła się, choć inna niż zwykle - uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2019/2020. Był to rok przepełniony wspólnymi zajęciami,  zabawami, podróżami po porach roku i żywiołach. Minął bardzo szybko ,aż nadszedł czas upragnionych wakacji i pożegnań.

W tym szczególnym dla wszystkich czasie na boisku zewnętrznym dachu przedszkoli pożegnali się nasi kochani absolwenci: dzieci z grup- Kotki, Delfinki i Króliczki. Opuszczają nas , aby po wakacjach rozpocząć naukę w szkole. Ktoś mądry powiedział kiedyś że „Życie składa się z powitań i pożegnań…”.

Dziś to zdanie możemy z pewnością przytoczyć. Nie tak dawno  po raz pierwszy przekroczyli progi naszych przedszkoli a dziś nadszedł czas pożegnania. Te wspólne lata minęły bardzo szybko , przedszkola były ich drugim domem. To tu nabyli pierwsze bagaże doświadczeń, na całe życie: pierwsze książki, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsze oceny swoich prac.

To wspomnienia ważne , a może i najważniejsze. Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone  z Nami chwile będą wspominać z uśmiechem na twarzach, pamiętając o tym, iż przekraczając szkolne mury nadal pozostają dziećmi i w dalszej edukacji powinny im towarzyszyć : zabawa, uśmiech i zadowolenie z każdych, nawet tych najmniejszych sukcesów.

Naszym podopiecznym, którzy zostali w dniu dzisiejszym w domach życzymy słonecznych , radosnych ,a w szczególności bezpiecznych wakacji, żebyśmy cali i zdrowi spotkali się we wrześniu w murach Szkoły Podstawowej. 

„ Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie

 

lista postów
przejdź do galerii