Przygotowania młodych piłkarzy Szkółki Piłkarskiej Constractu Lubawa do sezonu (2020-07-29)

Młodzi piłkarze Szkółki Piłkarskiej Constract Lubawa przygotowują się do sezonu i rozgrywają  sparingi na boisku w Lubawie i Iławie.
W sobotę 25 lipca juniorzy młodsi po kolejnym sparingu, tym razem gościli w Lubawie starszych kolegów (junior starszy) z II-ligowego Sokoła Ostróda. Mecz rozegrany został w wymiarze czasowym 3 x 30 minut i zakończył się zwycięstwem młodych Konstruktorów 5-2.
"Zagraliśmy bardzo dobry mecz - gramy coraz rozsądniej, rozważniej, trzymamy wysoką intensywność gry i dobrze odnajdujemy się w naszym sposobie prowadzenia spotkań, który zaczyna być wyraźnie widoczny. Nie ustrzegliśmy się jednak dwóch dość prosto straconych bramek i jednocześnie nie wykazaliśmy się dobrą skutecznością pod bramką rywala... Cały czas stawiamy sobie kolejne cele, kroki w kierunku rozwoju. Dziś na pochwałę zasługuje cały zespół - BRAWO."  - mówi trener  Damian Jarzembowski.

PS. Cały mecz z trybun oglądali zagraniczni piłkarze zespołu seniorskiego, którym również poczynania młodych kolegów się podobały!! Dzięki Ima, Pedro, Pedro!

W dniu  wczorajszym  28  lipca kolejny sparing zawodnicy przebywali  w Iławie. Na bocznym, naturalnym boisku , juniorzy młodsi rozegrali spotkanie towarzyskie z juniorami starszymi Jezioraka Iława. Mecz zakończył się wynikiem 3-3.

"Pierwsza połowa to popis gospodarzy, który byli świetnie dysponowani, grali szybko i zmusili nas do wielu błędów. Źle weszliśmy w spotkanie, byliśmy spóźnieni, brakowało dokładności oraz agresji.
W zespole gospodarzy grało kilku zawodników na co dzień trenujących i grających w IV ligowych seniorach i wyraźnie widać było ich jakość. Do przerwy było 3-0 dla gospodarzy. Po przerwie obraz gry uległ zmianie, mecz się wyrównał co było spowodowane między innymi tym, że seniorzy zeszli z boiska ale również naszą dużo lepszą postawą. Graliśmy rozsądniej, agresywniej, dynamiczniej co udowodniliśmy trzema trafieniami i uzyskaliśmy wartościowy rezultat ostateczny. Był to dla nas bardzo wartościowy test-mecz, z którego każdy z chłopaków mam nadzieję wyciągnie cenne wnioski, przemyślenia dla siebie!"
- mówi  trener Damian Jarzembowski

Dziś 29  lipca  sparing  na bocznym boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie najstarsze grupy młodzieżowe  szkółki rozegrały swoje mecze kontrolne.

Trampkarze : KSC 2-0 UKS Mały Jeziorak
Juniorzy młodsi:  KSC 2-1 UKS Mały Jeziorak

"Mecz trampkarzy stał na bardzo wysokim poziomie, obfitował w wysoką intensywność gry obydwu zespołów. Jestem bardzo zadowolony z postawy wszystkich chłopców, którzy zagrali ambitnie, wspierali się i zostawili mnóstwo serca ns boisku.

Jeżeli chodzi o potyczkę juniorów, uważam że kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń na boisku mimo, że nie był to nasz najlepszy występ. Trudy meczu wczorajszego były widoczne. Popełniliśmy kilka taktycznych błędów i nie trafiliśmy 2 karnych - z takich rzeczy nie możemy być dumni czy zadowoleni.
Wiemy jednak jaki mamy cel, do czego dążymy i na pewno był to również wartościowy mecz, podczas którego graliśmy trzema różnymi systemami." Trener Damian Jarzembowski

Trenerem  juniorów młodszy jest Damian Jarzembowski  w drużynie  trampkarzy młodych  piłkarzy trenują  Damian Jarzembowski  i Mariusz Lipowski,który zajmuje się  także  grupami ; Skrzat i Żak

Czekamy na kolejne sparingi KS Constract  i  w najbliższym czasie  na rozgrywki  poszczególnych  grup  wmzpn.