Wakacyjny Czas w Szczepankowie (2021-07-17) przejdź do galerii

Początek tegorocznych wakacji ucieszył słońcem i upalnymi dniami. Było wiele okazji do zabaw na dworze i odpoczynku na świeżym powietrzu. Również w Placówce Wsparcia Dziennego w Szczepankowie nie brakowało ciekawych zajęć sportowych i artystycznych. Dzieci miały okazję stworzyć betonowe doniczki.

Wykorzystały do tego pocięte kawałki materiałów które moczyły w masie betonowej. Otrzymany materiał umieściły na wybranej przez siebie formie i czekały aż beton wyschnie. Powstałą doniczkę malowały farbą w sprayu. Innym ciekawym zajęciem był konkurs jazdy na rowerze. Uczestnicy musieli pokonać wyznaczony tor w jak najkrótszym czasie.

6 lipca 2021r. odbyła się wycieczka do Parku Trampolin w Ostródzie. Wyjazd został zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej  Gminy Lubawa przy udziale wychowawców PWD. W wyjeździe brały udział dzieci z Placówek Wsparcia Dziennego funkcjonujących na terenie gminy: Szczepankowa, Rożentala, Sampławy i Mortęg. Dzieci wspaniale się bawiły i były bardzo zadowolone z ich twarzy nie znikał uśmiech, Po wyczerpujących zabawach na trampolinach wszyscy uczestnicy udali się do MacDonaldu,Dzieci z niecierpliwością czekają na następny taki wyjazd.


OPS Lubawa

lista postów
przejdź do galerii