Zgrupowanie kadry w Centralnym Ośrodku Sportu, Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Spale z udziałem zawodników LKS Lubawa (2021-07-18) przejdź do galerii

W dniach 14-21.07.2021 W Ośrodku Przygotowań Olimpijskich odbywa się Zgrupowanie Zaplecza Kadry Narodowej (Mateusz Ewertowski) i Kadry Wojewódzkiej Młodzików (Klaudia Kucińska, Patrycja Kołodziejska, Julia Niedziela i Paweł Rafiński) pod opieką trenera Leszka Kołodziejskiego.

Mateusz Ewertowski przygotowuje się do Mistrzostw Polski U18 w Włocławku, gdzie jako jedyny zawodnik LKS LUBAWA  wywalczył awans. Nasz zawodnik wystąpi w dwóch konkurencjach pchnięciu kulą i rzucie dyskiem i będzie reprezentował nas na najważniejszej imprezie. Pozostali zawodnicy przygotowują się do zawodów Makroregionalnych i Mistrzostw Polski U16.

Nasi lekkoatleci  trenują w Spalę, gdzie do Igrzysk Olimpijskich w Tokio ostatnie szlify formy prowadzą polskie gwiazdy sportu: Joanna Fiodorow, Wojciech Nowicki, Malwina Kopron, Marcin Kukowski, Cyprian Mrzygłód, Michał Haratyk czy reprezentujący Warmię- Mazury Konrad Bukowiecki. W Centralnym  Ośrodku Olimpijskim ostatnie dni przed igrzyskami spędzają również przedstawiciele innych sportów. A polska reprezentacja siatkówki zakończyła już obóz i wyjechała na igrzyska do Japonii.

Trzymamy kciuki za całą Reprezentację Olimpijską.

A naszym zawodnikom życzymy owocnej pracy na zgrupowaniu.

Powodzenia.

LKS Lubawa

lista postów
przejdź do galerii