Znamy przyczyny dwóch zdarzeń drogowych w Lubawie na ul.Sadowej i w Lubstynie w gm.Lubawa. AKTUALIZACJA (2021-09-06)

Jak informowaliśmy czytelników portalu w minioną sobotę 4 września około godz. 17 na DW-541 (ul.Sadowa) doszło do zderzenia trzech aut, w wyniku którego jedna osoba została zabrana przez  zespól ratowniczo-medyczny do szpitala.

Znamy już przyczynę tego zdarzenia.
49-latek kierujący Nissanem wykonując nieprawidłowo manewr wyprzedzania zmusił jadącego z przeciwnego kierunku ruchu kierującego Kią do gwałtownego hamowania doprowadzając do zderzenia pojazdów a w następstwie pojazd Audi skierowany przez mieszkańca Działdowa Najechał na tył pojazdu Kia w wyniku którego to zdarzenia pasażerka samochodu osobowego Kia doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala - mówi  oficer prasowy KPP w Iławie st.asp. Joanna Kwiatkowska.

W dniu 5 września na drodze szutrowej przed wsią Lubstyn w gminie Lubawa doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Kierujący Audi 24-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego przekroczył osi jezdni i doprowadził do najechania na pojazd jadący z przeciwnego kierunku ruchu a była to Honda sprawca ukarany mandatem za spowodowanie kolizji - mówi oficer prasowy KPP w Iławie st.asp. Joanna Kwiatkowska. (mz)

lista postów