Jesienne warsztaty gospel z Olgą Szomańską i Iława Gospel Singers (2021-09-15)

Jesienne Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem w Iławie stają się już tradycją. W dniach 2-3 października 2021 roku odbędą się po raz trzeci. Poprowadzi je energetyczna wokalistka i aktorka Olga Szomańska, a uczestnikami będą zarówno członkowie zespołu Iława Gospel Singers, jak i wszyscy ci, którzy chcą spróbować swoich sił w gospelowym repertuarze.

Iława Gospel Singers i Stowarzyszenie Gospel nad Jeziorakiem zapraszają do wspólnego śpiewania dzieci, młodzież i dorosłych. Grupa dziecięca będzie mieścić się w kategorii wiekowej ok. 7-14 lat, osoby powyżej 14 r.ż. zaśpiewają w grupie dla młodzieży i dorosłych (jednak granice wiekowe są podane tylko orientacyjne – decydują sami zainteresowani).

Dwudniowe warsztaty zostaną zwieńczone wspólnym występem podczas koncertu finałowego, który odbędzie się w niedzielę 3. października o godzinie 19:00 w Grand Hotelu Tiffi w Iławie. Chórowi będzie towarzyszył zespół instrumentalny, w repertuarze pojawią się utwory w języku polskim i angielskim.

Gość specjalny i instruktorka tegorocznych warsztatów, Olga Szomańska, to laureatka wielu nagród, wokalistka, aktorka teatralna, a także serialowa. Współpracowała z Piotrem Rubikiem, z którym nagrała płytę z oratorium „Tu es Petrus” (z niej pochodzi znany utwór „Niech mówią, że to nie jest miłość”) oraz „Siedem Pieśni Marii”. Grała w spektaklach teatrów muzycznych, nagrała cztery płyty, ma na koncie współprace z wieloma uznanymi muzykami i wokalistami (z Polski i z zagranicy). Jest także laureatką VI edycji popularnego programu rozrywkowego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zapisów na III Warsztaty Gospel nad Jeziorakiem można dokonywać pisząc na adres mailowy ilawa.gospel@wp.pl lub bezpośrednio przez formularz rejestracyjny - LINK . Radzimy nie zwlekać z decyzją, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a liczba zgłoszeń zbliża się już do założonego limitu.

Rezerwacja wejściówek na Koncert Finałowy (limit miejsc): ilawa.gospel@wp.pl (nie gwarantujemy możliwości zakupu wejściówki tuż przed koncertem). Koncert będzie się odbywał z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego związanego z COVID-19.

Partnerami wydarzenia są Iławskie Centrum Kultury, Iława Inspiruje oraz Grand Hotel Tiffi w Iławie.

Informacje: www.facebook.com/ilawagospelsingers

Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Iława oraz Powiatu Iławskiego.

materiał: IGS

lista postów