Bałtycka Liga młodzików o Puchar Burmistrza miasta Lubawa (2021-10-12) przejdź do galerii

Bałtycka Liga młodzików o Puchar Burmistrza miasta Lubawa w zapasach w dniu 9.10.2021 r. rozegrano na obiektach OSiR w Lubawie. W turnieju wystartowało 68 zawodników z 10 klubów z województw: mazowieckiego, podlaskiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Prezes klubu  Sokół Lubawa Henryk Mężykowski powitał  zawodników i  gości  oraz podziękował Mirosławowi Gajewskiego  za  długoletnią działalność w klubie lubawskim . Mirosław Gajewski  jest  trenerem  Delfina Rybno. W imieniu burmistrza zawody otworzył  radny  rady miasta  Janusz  Sobiechowski  

MLKS "Sokół" Lubawa w klasyfikacji drużynowej sklasyfikowany został na III m. Indywidualnie nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Eryk Kowanda V m. Tymoteusz Zawadzki III m., Igor Wiergowski V m.,  Nikodem Zawadzki I m., Igor Ewertowski I m., Piotr Karczewski V m., Ignacy Płoski III m.,  Marta Rozentalska III m., Amelia Chyrzyńska III m.,

Dziękujemy Burmistrzowi i Radzie Miasta Lubawa oraz RW zrzeszenia LZS w Olsztynie za sfinansowanie turnieju i wspaniałej zabawie z dużą ilością emocji zawodników startujących w zawodach. Dziękujemy również Władzom Lubawy oraz sponsorom za codzienną pomoc w naszej działalności.
 

Na podst. fb opr. mz 
foto mz i FB Sokół Lubawa


lista postów
przejdź do galerii