Deblowe Mistrzostwa Lubawy - faza finałowa (2022-10-02) przejdź do galerii

W sobotę 01.10.2022 na kortach Osir Lubawa zakończyły się rozgrywki w lidze deblowej. Do fazy pucharowej awansowały cztery najlepsze pary. Mistrzami Lubawy zostali brodniczanie Tuptyński Marek i Andrijevic Dragan, którzy w finale pokonali nowomiejską parę Milewski Wojciech i Boberek Roman.

Trzecie miejsce na podium, co nas szczególnie cieszy, zajęła lokalna para Krauzewicz Jan i Rykaczewski Karol, którzy w małym finale pokonali Jasińskiego Dariusza i Górskiego Adama z Ostródy. Wszystkim finalistom gratulujemy a szczególnie Markowi i Draganowi, którzy dwa tygodnie temu tryumfowali w turnieju o puchar BNP PARIBAS BANK.

Wręczenie pucharów w lidze deblowej oraz singlowej odbędzie podczas oficjalnego zakończenia. O szczegółach i terminie będziemy informować.