W karnawale same bale (2023-01-19) przejdź do galerii

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszym przedszkolu w dniu 17.01.2023r. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek,  można było spotkać wróżki, księżniczki,  biedronki, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana,  kotki itp. nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Korytarz przedszkolny zmienił się w salę balową, która  wprowadzała w radosny nastrój oraz zachęcała wszystkich do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach.
Bal karnawałowy połączony był ze szkolną choinką dlatego również nie mogło zabraknąć bardzo miłego gościa, a mianowicie Mikołaja. To On z pomocą Rady Rodziców Szkoły obdarował dzieci prezentami, sprawiając dodatkową tego dnia dzieciom radość. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.
 

materiał: SP Prątnica

lista postów
przejdź do galerii