Boks w Lubawie (2023-01-22)

UWAGA! KOLEJNA CIEKAWA OFERTA DLA AKTYWNYCH!  Już od lutego wprowadzamy do naszego harmonogramu klubowego SEKCJĘ BOKSU! W każde czwartki g. 19:30, a jeśli zainteresowanie okaże się spore wtedy oczywiście będzie możliwość zwiększenia jednostek treningowych w tygodniu!  Uwaga sekcja bokserska działać będzie w formie rekreacji i głównie skierowana jest dla dorosłych!

Na treningach zajmiemy się nauką podstaw boksowania począwszy od pracy nóg po poprawne techniki pięściarskie, bloki i uniki, ponadto praca na tarczach, workach, gruszkach i oczywiście ćwiczenia z obciążeniem dla polepszenia sprawności i wytrzymałości ogólnej z ciężarkami, hantlami, gumami, piłkami lekarskimi itp. 

Wydaje się być to świetną alternatywą zwłaszcza dla osób, gdzie ich praca jest obciążona ciągłym codziennym stresem, a aktywność ta z pewnością pozwoli na wyeksploatowanie negatywnych emocji, a w zamian dostarczy nam odprężenie i równowagę psychofizyczną!  Na zajęcia zachęcamy zarówno Panie jak i Panów, przedsiębiorców, biznesmenów, nauczycieli, którzy chcieliby coś dla siebie zrobić i przede wszystkim poczuć się pewniej i lepiej!

A jeśli twoją pasją są bardziej sporty walki chwytane bez uderzeń przypominamy, że wciąż jest aktywna grupa GRAPPLING-u, która od lutego również działać będzie w każde wtorki od g. 19:30...

Grupa zapaśnicza z kolei skierowana jest nie tylko dla dorosłych, ale i też dla młodzieży, a także dla zawodników, którzy chcieliby się uzupełniać w swoich sportach walki, a zatem zapraszamy i początkujących jak i również zaawansowanych!  Jeśli jesteś zainteresowany to wystarczy tylko się z nami skontaktować: 694 148 430

CSW Champion Lubawa

lista postów