Ferie w Szczepankowie (2023-01-26) przejdź do galerii

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży czas odpoczynku od zajęć szkolnych. To wymarzony czas zabaw na śniegu i lodzie. A w tym roku jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki spadł on jakby na zawołanie. Dlatego dzieci ze Szczepankowa postanowiły wykorzystać zimową aurę. Wyposażone w worki, sanki, plastikowe jabłka wyruszyły na górki.

Śnieżne szaleństwo ogarnęło wszystkich. Dzieci wykazały się niezwykłą pomysłowością. Rzucały śnieżkami do celu, robiły aniołki i bawiły się w chowanego. Dziecięce śmiechy słychać było z daleka. Do śnieżnych zabaw przyłączyły się dzieci mieszkające w pobliżu. Po udanej zabawie wychowankowie z różowymi policzkami od mrozu i uśmiechami na twarzach wróciły do placówki. Tu czekało na nie ciepłe kakao.

Były to pierwsze zajęcia po dłuższej przerwie ich nieobecności w placówce. Świetlica była zamknięta ze względu na trwający w niej remont. Wszystkie pomieszczenia zyskały nowy wygląd. Zostały wymienione lampy, ściany pozyskały nowe kolory, a stare meble udały się na zasłużony odpoczynek.

Remont był okazją do posegregowania znajdujących się w placówce gier i pomocy. Dzieci od razu po wejściu do świetlicy zauważyły różnicę. Są zachwycone wyglądem sal i stwierdziły, że milej będzie w nich spędzać czas.

OPS Lubawa 

lista postów
przejdź do galerii