Pracowite dni w Rożentalu (2023-03-16) przejdź do galerii

Miniony czas był dla wychowanków Placówki Wsparcia Dziennego w Rożentalu bardzo pracowity. Walentynki sprawiły, że świetlica na tydzień zamieniła się w fabrykę kartek. Prace były bardzo intensywne ponieważ trzeba było na czas wykonać zaplanowaną liczbę kartek walentynkowych dla sympatii, kolegów, koleżanek a nawet nauczycieli.

W Tłusty Czwartek dzieci niemalże samodzielnie wykonały pączki, uformowały ciasto w kulki, nadziały je dżemem i na końcu udekorowały lukrem. Kolejnego dnia natomiast zostały zrobione faworki. Słodkości na zakończenie karnawału nie brakowało. Na zajęciach plastycznych powstały donuty w kolorach tęczy oraz malowano farbami uroki mijającej zimy.

Z okazji Dnia Kobiet chłopacy zorganizowali dla dziewczyn małą uroczystość upiekli ciasto, zrobili zapiekanki oraz złożyli dla wszystkich pań życzenia.
W związku z ogromną sympatią dla Pani sołtys wszyscy ochoczo zaangażowali się w robienie różyczek ze wstążki satynowej. Następnie z nich został utworzony stroik wiosenny, który został wręczony jako upominek dla Pani Agnieszki z okazji Dnia Sołtysa.

Powstały na tę okoliczność również laurki, bransoletki, kwiatki z papieru, a nawet korona. Pomysłów na prezent dla Pani sołtys nie brakowało.

OPS Lubawa

lista postów
przejdź do galerii