Mieszkaniec Lubawy 4. podczas Otwartych Mistrzostw Polski Federacji NPC WORLDWIDE w kulturystyce (2023-09-13)

Kulturystyka to dyscyplina sportu; polega na kształtowaniu sylwetki ciała poprzez hipertrofię mięśni szkieletowych w wyniku ćwiczeń fizycznych wykonywanych z obciążeniem; z jednoczesnym maksymalnie możliwym zredukowaniem tkanki tłuszczowej podskórnej w celu lepszego uwidocznienia mięśni.

Jest mieszkańcem Lubawy, pochodzi z Grabowa. 9 września br. podczas Otwartych Mistrzostw Polski Federacji NPC WORLDWIDE w kategorii CLASSIC PHISIQUE zajął 4 miejsce przy mocno obstawionej kategorii. Tomasz Tomaszewski, bo o nim mowa na siłownię zaczął chodzić już w czasach gimnazjum jednak poważnie trenowanie zaczęło się jakieś 4-5 lat temu.
 
- Od tamtego czasu jestem pod opieką profesjonalnych trenerów. Bez nich samemu w sporcie nie da się osiągnąć dobrych wyników czy to kulturystyka czy inny sport. Obecnie moim Trenerem Maciej Pietrewiecz (Białystok), który prowadzi mnie pod kątem żywienia, a także rozplanowania cykli treningowych, a Trener Adrian Cyronek (Olsztyn) przygotowuje mnie do zawodów pod kątem pozowania scenicznego. Obaj Trenerzy to jedni z najlepszych fachowców w swoich dziedzinach w naszym kraju - mówi Tomasz.

- Wynik nie jest w żaden sposób spektakularny wg mnie i na pewno w przyszłym roku będę chciał tą lokatę poprawić. Przede mną krótki okres odpoczynku, następnie powrót na siłownię by zacząć okres budowania nowej i zdecydowanie większej sylwetki  - kontynuuje  mieszkaniec  naszego miasta.

Tomasz Tomaszewski prywatnie jest trenerem personalnym/instruktorem sportów siłowych. Prowadzi ludzi żywieniowo (czyli układa plany dietetyczne). Treningi personalne pod jego okiem można wykonywać w jak sam mówi bardzo dobrze wyposażonej, ze świetną atmosferą siłowni w Lubawie jaką jest FESTE SIŁKA na ul. Grunwaldzkiej nad sklepem AUTO-LAND.

Osoby zainteresowane współpracą zapraszam do kontaktu na Instagram lub Facebook.

Dziękujemy panu Tomkowi za krótką rozmowę i życzymy dalszych sukcesów. (mz)

foto: prywatne

lista postów