8 Sprint o Puchar Burmistrza Lubawy (2024-05-09)

Oficjalnie zapraszamy już wszystkich: zawodników, uczestników, kibiców i wszystkich sympatyków rajdów samochodowych do Lubawa Miasto.  18/19 maja "8 Sprint o Puchar Burmistrza Lubawy" stanie się faktem.
W tym roku park maszyn i biuro zawodów czynne są od godz. 13:00 w sobotę (18/05) na terenie obiektu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie
Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was 3 odcinki specjalnie:

Sobota 18/05 (PS1 start pierwszej załogi od godziny 17:00) ul. Warszawska, ul. Jagiełły, ul. Kazimierza Wielkiego, ul. Rzepnikowskiego,

Niedziela 19/05 (PS2 start pierwszej załogi od godziny 8:00) ul. Borek, ul. Toruńska, ul. Unii Europejskiej.
Niedziela 19/05 (PS3 start pierwszej załogi od godziny ok 12:00) ul. Biblii Gutenberga, ul. Kopernika.

Przygotowaliśmy też kilka atrakcji dla najmłodszych kibiców: pamiątkowe balony, dmuchane zjeżdżalnie, watę cukrową i pieczone ziemniaki - wszystko to w niedzielę od 12:00 do 17:00, obiekt: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie.

Ze względów bezpieczeństwa, zwracamy się z prośbą do kibiców o nie przekraczanie wyznaczonych miejsc bezpiecznych (nie wychodzimy poza taśmy ostrzegawcze), zaś mieszkańców prosimy o wyrozumiałość i współpracę w dniach corocznego Lubawskiego Święta Rajdowego.
Chcielibyśmy też poinformować zawodników i uczestników imprezy, że Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubawie dysponuje wolnymi miejscami noclegowymi.
Przypominamy również, że spróbować swoich sił w naszych imprezach jako uczestnik może każdy, a jedyne, czego potrzebujesz to auto, prawo jazdy, OC i NNW, kask dla siebie i pilota.

A wszystko to, jak co roku: z ogromnym wsparciem Urząd Miasta Lubawa z Maciej Radtke, Burmistrzem Lubawy na czele. Pięknie dziękujemy i obiecujemy, że i tym razem staniemy na wysokości zadania .
Jeśli masz pytania w kwestii czasowego zamknięcia ulic, możliwości startu swoim autem, bądź chcesz wziąć czynny udział w pracach organizacyjnych - zapraszam do kontaktu tel: 669-480-668 Marcin Turulski.

materiał LKR 
foto Mariusz Zadroga

lista postów