Legia II Warszawa - Motor Lubawa 2:0 (2016-08-27)

27 sierpnia na stadionie w Ząbkach piłkarze Motoru Lubawa rozegrali V  kolejkę  III  ligi. Tym razem rywalem  beniaminka z Lubawy była Legia II Warszawa.

Pierwsza bramka dla  gospodarzy  padła już w 10 minucie  po strzale  Sadama Sulleya i takim  wynikiem zakończyła się  pierwsza połowa  1:0 dla Legii II Warszawa.

Druga bramka  dla gospodarzy padła  w 78 minucie spotkania po strzale Adama Ryczewskiego. Całe spotkanie zakończyło się  zwycięstwem  Legii II Warszawa  2:0

Skład  Motoru Lubawa: Dzikowski – R.Śnieżawski (T.Śnieżawski), Laskowski, Burchart, Żak – Józefowicz, Wasiutyn (Marchlewski), Wypniewski, Zasuwa – Margalski (Linkner), M.Śnieżawski (Wodzicki)
Rezerwowi: Przyborowski, Ewertowski, Linkner, Wodzicki, T.Śnieżawski, Marchlewski, Lewalski.

Mecz sędziował Łukasz Małaszewski. (elubawa)