Dwa remisy i jedno zwycięstwo to wyniki spotkań drużyn z Gminy Lubawa w X serii gier A i B – klasy. Szczegóły poniżej.
A-klasa
LZS
LIDER Złotowo – KS ISKRA Narzym 3:3 (2:1)
Kolejny punkt na swoje konto dopisali zawodnicy LIDERA Złotowo, którzy w sobotnie popołudnie rywalizowali z ISKRĄ Narzym. Punkt ważny ale biorąc pod uwagę grę obydwu ekip i kilka kontrowersyjnych decyzji sędziego głównego z pewnością nie satysfakcjonuje reprezentantów Gminy Lubawa.
Bramki: Łukasz Mróz (10’), Robert Kaczyński (26’), Michał Andrzejczak (81’)
Skład LIDERA Złotowo: Łukasz Szechlicki – Mateusz Erdman, Radosław Szulc, Cezary Sadowski, Adrian Andrzejczak, Dawid Dąbrowski (80’ Ariel Zasuwa), Paweł Brzozowski (60’ Dariusz Kasprowicz), Łukasz Mróz, Dominik Kempkowski (75’ Tomasz Ewertowski), Mateusz Żmijewski, Robert Kaczyński (70’ Michał Andrzejczak).
Wyniki X serii gier:
UKS ORZEŁ Ulnowo
GKS LZS II Wikielec
4:0
ITS JEZIORAK Iława
GKS OSSA Biskupiec
6:0
LKS WEL Lidzbark Welski
LZS NOVOPLAST Mszanowo
8:0
LZS LIDER Złotowo
KS ISKRA Narzym
3:3
GKS GRUNWALD Gierzwałd
KS GMINA Kozłowo
4:0
LZS OSA Ząbrowo
KS ZAMEK Kurzętnik
0:0
Tabela po X kolejkach
Miejsce
Zespół
Pkt.
Mecze
W
R
P
Bramki
I
ITS JEZIORAK Iława
27
10
9
0
1
46:4
II
GKS GRUNWALD Gierzwałd
22
10
7
1
2
26:10
III
LKS WEL Lidzbark Welski
20
10
6
2
2
19:11
IV
LZS LIDER Złotowo
15
10
4
3
3
16:24
V
LZS OSA Ząbrowo
15
10
4
3
3
12:12
VI
LZS NOVOPLAST Mszanowo
13
10
3
4
3
11:23
VII
GKS OSSA Biskupiec
13
10
4
1
5
22:26
VIII
KS GMINA Kozłowo
11
10
3
2
5
7:14
IX
KS ZAMEK Kurzętnik
11
10
3
2
5
22:22
X
UKS ORZEŁ Ulnowo
9
10
2
3
5
9:15
XI
GKS LZS II Wikielec
7
10
2
1
7
16:31
XII
KS ISKRA Narzym
4
10
0
4
6
10:24
Wyniki
X serii gier:
GKS ISKRA Smykówko
MLKS OLIMPIA Kisielice
0:1
UKS ŻAK Jamielnik
LZS JORDAN Kazanice
0:3
GKS MEWA Smykowo
KS WICHER Gwiździny
1:10
GKS LZS Szymbark
LZS AVISTA Łążyn
0:0
Tabela po X kolejkach
Miejsce
Zespół
Pkt.
Mecze
W
R
P
Bramki
I
KS WICHER Gwiździny
30
10
10
0
0
50:5
II
LZS AVISTA Łążyn
19
10
6
1
3
31:22
III
LZS JORDAN Kazanice
19
10
6
1
3
16:12
IV
MLKS OLIMPIA Kisielice
16
10
5
1
4
19:13
V
UKS ŻAK Jamielnik
12
10
3
3
4
14:16
VI
GKS ISKRA Smykówko
11
10
3
2
5
17:22
VII
GKS LZS Szymbark
5
10
1
2
7
9:24
VIII
GKS MEWA Smykowo
3
10
1
0
9
12:54
Materiał LZS Lubawa foto mz
przejdź do galerii