MLKS MOTOR LUBAWA - LECH RYPIN 3:3 (1:3) (2017-01-21)

Piłkarze Motoru rozegrali sparing na stadionie w Ostródzie. Motor w pierwszym zimowym sparingu pokazał dwa oblicza. Pierwsza połowa tragiczna w wykonaniu naszych zawodników, którzy nie potrafili przeciwstawić się bardzo agresywnej grze rywali. Na osłodę pierwszej połowy bramkę "stadiony świata" zdobył Roman Śnieżawski, ale wtedy przegrywaliśmy już 0:3.

Na drugą połowę weszła nowa jedenastka motorowców, która ostudziła zapał przyjezdnych i swoją "połówkę" wygrała 2:0 po bramkach Pawła Ewertowskiego oraz Szymona Modrzewskiego, który debiutował w drużynie seniorów. Ten sam zawodnik mógł zostać bohaterem jednak po świetnym zagraniu Ewertowskiego zabrakło mu zimnej krwi.

Po kolejnym świetnym dograniu "Ewerta" swoją sytuację miał testowany zawodnik Sokoła Ostróda Łukasz Goździejewski, ale i on nie zdołał pokonać bramkarza z Rypina. Przewaga "motorowców" w drugiej połowie nie podlegała dyskusji, a z pierwszej połowy trzeba wyciągnąć szybko wnioski.

Kolejny sparing Motor zagra już we wtorek w Ostródzie o godzinie 18 z III-ligowym Huraganem Morąg.

Bramki: Śnieżawski R., Ewertowski, Modrzewski

Skład Motoru
Pierwsza połowa: PRZYBOROWSKI-MALINOWSKI, KOLCZ, MARCHLEWSKI, GERKA - ZAWODNIK TESTOWANY, ŚNIEŻAWSKI R., ZASUWA, OLEJNICZAK, GOŹDZIEJEWSKI, ŁĄTKOWSKI

Druga połowa: ZAWODNIK TESTOWANY-GROCHOCKI, KOLCZ (70' MARCHLEWSKI), WODZICKI, BURCHART-VASIUTYN, EWERTOWSKI, LINKNER (60' GOŹDZIEJEWSKI), LIEDTKE, ŚNIEŻAWSKI M., MODRZEWSKI