Motor Lubawa - MKS EŁK (0:1) 1:3 (2017-05-20) przejdź do galerii

Na stadionie w Lubawie zakończyło się spotkanie III ligi. Motor Lubawa podejmował drużynę z MKS Ełk. Po 90 minutach gry gospodarze ulegli zajmującej 13 pozycję drużynie z Ełku 1:3. Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania należała do piłkarzy z Lubawy. W pierwszych 35 minutach mogli zdobyć bramkę po strzale Arkadiusza Konicza piłka trafiła w poprzeczkę. Pierwszą bramkę zdobywa dla gości z karnego w 45 minucie Paweł Sobolewski.

Na początku drugiej połowy, po rajdzie i dośrodkowaniu Daniela Malinowskiego, Arkadiusz Konicz nie trafia w bramkę. W 58 minucie bramkę dla gości zdobył Mateusz Furman, a w 70' Daniel Świderski podwyższył wynik na 0:3. Bramkę honorową dla Motoru zdobył w 88 minucie Piotr Wypniewski. Sędzią głównym  spotkania był Dawid Grzelak.

Skład MKS-u: Radzikowski-Zalewski, Berezowskyi, Gryko, Hryszko ( 66' M.Świderski ), Kuriata, Furman, Kraska ( 61' Malinowski ), Bogdaniuk ( 61' D.Świderski ), Sobolewski, Rosoliński ( 80' Cwalina ).

Motor:Damian Suszczewicz , Andrzej Burchart , Paweł Kolcz,Borys Vasiutyn,Patryk Wodzicki(Piotr Wypniewski),  ,Paweł Ewertowski (Łukasz Wietecha),Daniel Malinowski,Adrian Zasuwa (Miłosz Olejniczak)  ,Roman Śnieżawski (Paweł Goździejewski) ,   Arkadiusz Konicz, Paweł Tomkiewicz, Łukasz  Wietecha , Paweł Goździejewski, Adrian Kasprzycki

Przed rozpoczęciem II połowy meczu, członkowie Zarządu klubu wręczyli kwiaty Tomaszowi Śnieżawskiemu - zawodnikowi Motoru żonie Natalii koszulkę klubową, z okazji ślubu, który odbył się 6 maja br.